MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Wall hanging 13253306
nr 1325 3306
WALL HANGING
early 20th century, 86x186, wear.
Tidigt 1900-tal, 86x186 cm
Condition: slitage
400
SEK 350
Monday May 11 2020
at 19:17:50
100 kr
300 kr