ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Bonad 13746497

nr 1374 6497

Bonad

1800-tal, uppfodrad duk, 120x200 cm

Konditionsrapport: äldre malskador,

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:31:14