KONST / Skulptur & konsthantverk / Bokstöd 14367424

nr 1436 7424

Rolf de Val

(f. 1931), Sverige

Bokstöd, "Läslust", Ett par, brons. Signerad, numrerad 7/10. Längd: 13. Höjd: 14 cm

Rolf de Val, svensk skulptör född 1931.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:59:45

Rolf de Val

Läs mer om Rolf de Val