FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book cabinet 11966171
nr 1196 6171
BOOK CABINET
1890s, oak. Length: 118, width: 63 cm, height: 211 cm, ej komplett slitage, damages.
1890-tal, Ek. Längd: 118, djup: 63 cm, höjd: 211 cm
Condition: ej komplett slitage, skador
SEK 150
Monday August 13 2018
at 18:59:36
8/8 21:55:28
100 kr
10/8 00:12:20