MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13845245

nr 1384 5245

Skåp

Kina, omkring 1900. Bredd: 72 cm. Djup: 38 cm, höjd: 109 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 15 mars 2021
kl 20:30:27