FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 13163272

nr 1316 3272

BOOK CASE

1950s, Teak. Length: 114, width: 42 cm, height: 167 cm, wear. , key

1950-tal, Teak. Bredd: 114, djup: 42 cm, höjd: 167 cm, nyckel

Condition: slitage

800

SEK 1100

Monday Mars 30 2020
at 18:35:45