MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 6914823
nr 691 4823
Bokhylleskåp
30-tal, Intarsia, längd: 100, djup: 32, höjd: 77
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 april 2011
kl 19:06:43
150 kr
200 kr
500 kr
350 kr
450 kr
700 kr
550 kr
800 kr
1.000 kr