MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 14046311

nr 1404 6311

Bokhylleskåp

1940-tal. Bredd: 148 cm. Djup: 28 cm, höjd: 80 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 21 juni 2021
kl 21:04:43