MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleserie 13913468

nr 1391 3468

Bertil Fridhagen

(1905-1993), Sverige

Bokhylleserie, Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Brännstämplad. Bredd: 260, djup: 45 cm, höjd: 190 cm, Cites-intyg finns, nyckel

Konditionsrapport: slitage

Bertil Fridhagen, svensk formgivare född 1905, död 1993.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:20:21

15/4 21:47:19 1      1.600 kr
18/4 15:33:05 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bertil Fridhagen

Läs mer om Bertil Fridhagen