MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 14046279

nr 1404 6279

Bokhylla

Tidigt 1900-tal, betsad björk. Bredd: 174. Djup: 28 cm, höjd: 87 cm

Konditionsrapport: slitage, skadad

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:02:37