MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 13338363

nr 1333 8363

Bokhylla

med lådor, England, Idegran. Bredd: 75, djup: 28 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 juni 2020
kl 19:37:30