MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 13581124

nr 1358 1124

Bokhylla

jugend, tidigt 1900-tal. Stomme av ek. Sidan med dörr och fasettslipat glas. Bredd: 84 cm, djup 30 cm, höjd 155 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:24:10