KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 15763228
nr 1576 3228
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Blyertsteckning, Modell. Signerad. Bildmått: 12x20 cm, yttermått inklusive ram. 57x47 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.400 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:20:16
2.200 kr