KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 15773226
nr 1577 3226
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Blyertsteckning, Figurer. Signerad. Bildmått: 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 november 2023
kl 18:42:18
1.500 kr
2.000 kr