KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 14613011
nr 1461 3011
Gustaf Wilhelm Palm
(1810-1890), Sverige
Blyertsteckning, Ej signerad. Bildmått: 13x17cm, yttermått inklusive ram: 21x26cm
måndag 18 april 2022
kl 20:17:35
Gustaf Wilhelm Palm
Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm