KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckningar 6296186
nr 629 6186
Blyertsteckningar
3 st, John Kindborg, varav 2 st är signerade, landskap, 21x12, 2st daterade 1889 (1st märkt
Kondition: 1st märkt Trollhättan
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2010
kl 18:23:01
15/3 18:18:01