KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts / rödkrita 15848089
nr 1584 8089
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blyerts / rödkrita, Ryttare, monogramsignerade, daterad bland annat 1931. Bildmått: 14x8 - 15x17 cm, yttermått inklusive ram: 30x23 - 32x34 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:31:48
11/12 01:12:34
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund