KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts / rödkrita 15848089

nr 1584 8089

Acke Ã…slund

(1881-1958), Sverige

Blyerts / rödkrita, Ryttare, monogramsignerade, daterad bland annat 1931. Bildmått: 14x8 - 15x17 cm, yttermått inklusive ram: 30x23 - 32x34 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:31:48

11/12 01:12:34 1      Vinnande bud

Acke Ã…slund

Läs mer om Acke Ã…slund