KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 5671378

nr 567 1378

Blyerts

2 st ovala 1800-tal 23x17

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 februari 2009
kl 18:03:41

23/2 09:08:58 1      Vinnande bud