KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 3967191
nr 396 7191
Blyerts
Osignerad, "Poserande dam" 10x7
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 februari 2006
Blyerts
nr 396 7191
Blyerts
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 1.200 kr |
måndag 13 februari 2006 |