KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7495133
nr 749 5133
Jacob Hägg
(1839-1931), Sverige
Blyerts, Jacob Hägg, jrdenruntseglaren Vega, signerad, bladets mått: 32x61
Kondition: fläckar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:42:37
550 kr
850 kr
450 kr
1.000 kr
750 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
Jacob Hägg
Läs mer om Jacob Hägg