KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11356109

nr 1135 6109

Hjalmar Grahn

(1882-1949), Sverige

Blyerts, Hjalmar Grahn (1882-1949), porträtt, daterad -19, bildmått: 14x14

Utrop:

500 kr

måndag 9 oktober 2017
kl 18:43:03

Hjalmar Grahn

Läs mer om Hjalmar Grahn