KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14193443
nr 1419 3443
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Blyerts, Sjöbodar. Signerad, daterad -65. Bildmått: 13x43, yttermått inklusive ram: 28x60 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:21:59
20/9 15:06:55
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu