KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 17155086

nr 1715 5086

Gösta von Hennigs

(1866-1941), Sverige

Blyerts, Man till häst, monogramsignerad. Bildmått: 18x22 cm, yttermått inklusive ram: 37x41 cm

Gösta von Hennigs, svensk målare född 1866, död 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 19:37:49

Gösta von Hennigs

Läs mer om Gösta von Hennigs