KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12645229
nr 1264 5229
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blyerts, Signerad, daterad 59,38x27 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:44:03
15/7 18:25:17
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman