KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16196051
nr 1619 6051
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blyerts, "Replik". Signerad. Bildmått: 24x25 cm, yttermått inklusive ram: 41x42 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:58:20
7/5 06:02:41
300 kr
12/5 21:55:59
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman