KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15507134
nr 1550 7134
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Blyerts, Stämpelsignerad, båtbyggare. Bildmått: 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 34x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:05:21
22/6 18:08:27
30/6 22:01:40
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson