KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 10447244

nr 1044 7244

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

Blyerts, Carl Wilhelmson (1866-1928), stämpelsignerad. På dansbanan, 1911, 22x17

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 20 juni 2016
kl 19:21:05

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson