KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11445141

Blyerts

nr 1144 5141

5 st, Acke Åslund (1881-1958), monogramsignerade & daterade, ca 15x23, en utan ram, skadade ramar

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 november 2017
kl 20:20:53

20/11 19:41:10 1      Vinnande bud

Acke Åslund

Läs mer om Acke Åslund