KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11445141

Blyerts

nr 1144 5141

5 st, Acke Åslund (1881-1958), monogramsignerade & daterade, ca 15x23, en utan ram, skadade ramar

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 250 kr (per 03:39:31)
Uppdatera
Visning

fredag 17/11, lördag 18/11, söndag 19/11 och måndag 20/11

Auktionen
avslutas:

måndag 20 november kl 20:20:53

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Acke Åslund

Läs mer om Acke Åslund