ÖVRIGT / Diverse / Blomlåda 9952025
*
nr 995 2025
Blomlåda
teak / plåt, 1960-tal, längd: 82 cm, djup: 29 cm, höjd: 60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:15:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/10 21:20:09
1
300 kr
6/11 21:35:18
2
350 kr
15/11 13:34:15
3
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomlåda plåt teak teakmöbler trä
-
9236 Dekor
+ cigarettskrin, Malakit. Längd: 6-10 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:10
-
9354 Dörrpar
Vitmålade. Bredd: 65x2 cm, höjd: 237 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:47
-
9048 Fiskpocherare
med galler, Ialo Otinetti, aluminium. Längd: 60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:15
-
9248 Fodral till tä..
Firma Svenskt Tenn, "The world is a book. ", 1993...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:59
-
9306 Illustrerade t..
3 volymer, 1856,1860 & 1866,41x29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:07
-
9234 Lackaskar
2 st, bland annat Ryssland. Längd: 8-16 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:42
*
Blomlåda
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2025
Blomlåda
teak / plåt, 1960-tal, längd: 82 cm, djup: 29 cm, höjd: 60 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/10 21:20:09 | 1 | 300 kr |
6/11 21:35:18 | 2 | 350 kr |
15/11 13:34:15 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomlåda plåt teak teakmöbler trä
-
9236 Dekor
+ cigarettskrin, Malakit. Längd: 6-10 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:10 -
9354 Dörrpar
Vitmålade. Bredd: 65x2 cm, höjd: 237 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:47 -
9048 Fiskpocherare
med galler, Ialo Otinetti, aluminium. Längd: 60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:15
-
9248 Fodral till tä..
Firma Svenskt Tenn, "The world is a book. ", 1993...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:59 -
9306 Illustrerade t..
3 volymer, 1856,1860 & 1866,41x29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:07 -
9234 Lackaskar
2 st, bland annat Ryssland. Längd: 8-16 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:42