KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13745223
nr 1374 5223
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Blandteknik, Färglitografi på spegelglas. Signerad, numrerad AP, ramens innermått: 89x89 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:24:26
22/1 20:18:17