KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9862301
nr 986 2301
WALLINA
(f. 1940), Sverige
Blandteknik, WALLINA (f. 1940), 'Blommande Skönhet', glaçure a froid på aluminium, signerad Wallina, 49 x 49 cm
WALLINA, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 18:54:41
12/10 18:18:46