KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15682049

nr 1568 2049

Blandteknik

Viktoria Tikhomirova, Signerad och daterad 1990, Gamla stan Stockholm. Blandteknik, bildmått: 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:17:09