KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14074497
nr 1407 4497
Urban Engström
(f. 1955), Sverige
Blandteknik, Signerad a tergo "New York, Fläkt", 1991, yttermått inklusive ram: 28,5x36 cm
Urban Engström, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:55:21
25/6 01:13:38
100 kr
3/7 09:18:31