KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12999088
nr 1299 9088
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1965,50x65 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:40:24
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)