KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15873044
nr 1587 3044
Ulla Nordenskjöld
(f. 1949), Sverige
"Den gode", monogramsignerad, daterad -95. Blandteknik, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Ulla Nordenskjöld, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:11:23
100 kr
200 kr
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Ulla Nordenskjöld
Läs mer om Ulla Nordenskjöld