KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9355090
nr 935 5090
Blandteknik
Ulf Larsson, Par på gren, signerad, 24x24
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 januari 2015
kl 20:20:29
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)