KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14897069
nr 1489 7069
Torsten Föllinger
(1922-2010), Sverige
Signerad, daterad 95. Blandteknik, bildmått: 17x14cm, yttermått inklusive ram: 42x32cm
Torsten Föllinger, svensk konstnär född 1922, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:59:23
6/9 14:44:09
100 kr
7/9 16:36:24
Torsten Föllinger
Läs mer om Torsten Föllinger