KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14076049
nr 1407 6049
Torsten Föllinger
(1922-2010), Sverige
Renhjord. Signerad. Blandteknik på pannå, 43x63 cm, oramad
Kondition: saknar glas
Torsten Föllinger, svensk konstnär född 1922, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:23:22
23/6 08:57:06
Torsten Föllinger
Läs mer om Torsten Föllinger