KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15506170

nr 1550 6170

Tomasz Holuj

(f. 1947), Polen

Signerad, blandteknik, musikanter. Bladets mått: 42x55 cm, yttermått inklusive ram: 59x72 cm

Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 juli 2023
kl 18:40:49

Tomasz Holuj

Läs mer om Tomasz Holuj