KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12861493
nr 1286 1493
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Blandteknik, 2 st, 43x28 & 30x43, kläder & dekor till Carmen. Signerad, daterad -54 cm
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:07:02
4/11 18:13:44
4/11 18:34:54
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen