KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188026
nr 1418 8026
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Snögubbe, ensamhet". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 64x63 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:51:24
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)