KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15728802
nr 1572 8802
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Signerad, blandteknik, "Kraft". Blandteknik på pannå, 138x135 cm
Kondition: slitage, skador
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:05:46
23/10 17:56:05