KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188043
nr 1418 8043
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Glöd". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 64x40 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:31:54
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)