KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188035
nr 1418 8035
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Drejskiva". Signerad. Blandteknik med belysning. Yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:40:02
100 kr
250 kr
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr