KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14733342
nr 1473 3342
Sven Liikamaa
(1929-2009), Sverige
Signerad, blandteknik, landskap, 36x51, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Sven Liikamaa, svensk bildkonstnär född 1929, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:34:31
4/6 19:07:10
250 kr
6/6 13:36:37