KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14598066
nr 1459 8066
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, daterad 1989, komposition, bladets mått: 76x56cm, yttermått inklusive ram: 85x65cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:43:50
3/4 09:05:16
4/4 15:16:30
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér