KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13513016

nr 1351 3016

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Blandteknik, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1926. Blandteknik, 23x18 cm

Utrop:

3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 2.000 kr (per 00:07:18)
Uppdatera
Visning

fredag 25/9, lördag 26/9, söndag 27/9 och måndag 28/9

Auktionen
avslutas:

måndag 28 september kl 20:52:18

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
3/9 20:39:28 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 28 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson