KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9401084
nr 940 1084
Blandteknik
stilleben, signerad, -56, ramens innermått: 54x70
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:10:56
4/2 22:49:56