KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16044350

nr 1604 4350

Blandteknik

Stig Rönnerholm, komposition. Signerad, daterad 1953, pannå: 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 25x19 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:51:58