KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14314335
nr 1431 4335
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Skiss till Landsorts fyr. Signerad 2012. Blandteknik, bildmått: 27x50, yttermått inklusive ram: 42x64 cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:13:37
200 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr